Ford Mondeo

 

Elegancka, supernowoczesna stylistyka oraz dynamiczna linia nadwozia łączą się z mocą, sprawnością, komfortem i jakością, podkreślając w ten sposób cechy charakterystyczne Forda Mondeo.

Ford Mondeo oferuje eleganckie, sportowe i pełne ekspresji nadwozie w stylu coupe . Z przodu wzrok przykuwa również maska ​​silnika z wyraźnymi przetłoczeniami. 

Ford Mondeo do wysokiej jakości wykończenia komfortowego, ergonomicznego oraz bogato wyposażonego wnętrza. Kierowcę Forda Mondeo wita cyfrowo-analogowa tablica przyrządów i eleganckiej, zachodząca na bok konsola centralna, dająca poczucie przejrzystości w kokpicie. Jej rozplanowanie zapewnia doskonały dostęp do elementów sterujących zarówno od strony kierowcy, jak i pasażerów. 

 

 

Ford Mondeo jest najbardziej zróżnicowaną i zaawansowaną technologicznie gamę silnikową w 21-letniej historii tego modelu, oferując klientom duży wybór wyrafinowanych, ekologicznych i mocnych części napędowych.

Ponadto, zintegrowane zawieszenie wielowahaczowe z tyłu, sztywniejsze podwozie, urządzenie wspomagające układ kierowniczy i układ hamulcowy wznoszący się w klasie dynamikę oraz krótszą drogę hamowania.

 

 

Ford Mondeo ST-Line

 

Nowy Mondeo ST-Line łączy w sobie styl i praktyczność Forda Mondeo z przyciągającą wzrok estetyką jazdy o sportowym charakterze. 

 Dolne zderzaki przednie i tylne, siatka przednia grila oraz alufelgi w kolorze Rock metalowe zwracają się do konkretnego projektu. Diodowe światło LED do jazdy dziennej, obudowa przeciwmgielna w kolorze Gloss Black i wyraziste logo ST-Line na przednich błotnikach. Doskonała kombinacja, praktyczność oraz elegancja.

 

 

Cennik Ford Mondeo

 

 

Kontakt:

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaż
tel. 601 526 731
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Informacje ze strony:  http://www.ford.pl/