FORD FOCUS

 

Ford Focus wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Doskonałym przykładem jest system Ford SYNC 3 z systemem obsługi głosowej w języku polskim i 8” ekranem dotykowym, służącym do intuicyjnej obsługi systemu audio podłączonego telefonu lub opcjonalnej nawigacji. Z kolei system wspomagający parkowanie (Active Park Assist) został udoskonalony i teraz oprócz parkowania równoległego oferuje funkcję parkowania prostopadłego oraz dodatkowo pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego.

Jak wygląda wzór elegancji w motoryzacji? Wystarczy zajrzeć do wnętrza nowego Forda Focus. Najwyższa jakość i perfekcyjny styl kształtują każdy, nawet najdrobniejszy element – bez względu na to czy jest to wielofunkcyjna kierownica czy intuicyjnie rozmieszczone schowki.

 

 

To od Ciebie zależy, który z nowych, zaawansowanych silników będzie sercem Twojego Forda Focus. Każdy z nich jest niezawodny, oszczędny i zapewnia osiągi, które sprostają wymaganiom różnych kierowców. 

Przyjemność prowadzenia Forda Focus i jego doskonałe właściwości jezdne przeszły do legendy. Nasi inżynierowie nieustannie szukają rozwiązań, z których każdy kierowca będzie dumny. Najnowsze udoskonalenia w Fordzie Focus znów wyznaczają nową jakość podróżowania – bez względu na styl jazdy. W wersjach wyposażonych w przekładnie automatyczne dodatkową przyjemność z jazdy zapewniają manetki do zmiany biegów, które znajdują się tuż przy kierownicy.

 

 

Cennik Ford Focus

 

Kontakt:

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaż
tel. 601 526 731
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Informacje ze strony:  http://www.ford.pl/