FORD ECOSPORT

 

Nowoczesny, sportowy look i styl, a do tego mnóstwo praktycznych rozwiązań i możliwości. Atrakcyjne, starannie wykończone i inteligentnie zaprojektowane wnętrze komponuje się z szeregiem niezbędnych, najnowocześniejszych technologii. 

Nowy EcoSport to niewątpliwie pojazd SUV: emanuje siłą i zdecydowaniem. Wystarczy jednak przyjrzeć się czystym liniom nadwozia i eleganckim, opływowym kształtom, aby się przekonać, że to pojazd stylowy i wyrafinowany, który wyróżni się z tłumu w każdym miejscu i czasie.

Ten pojazd o ergonomicznych kształtach wychodzi naprzeciw potrzebom Twoim oraz pasażerów. Wspaniałe wnętrze nowego EcoSport wręcz zaprasza, aby ruszyć w drogę. Powierzchnie o czystych, prostych liniach współgrają z praktycznymi elementami designu, akcentując wyjątkową dbałość o szczegóły. Wsiądź do pojazdu, odpręż się i wygodnie podziwiaj świat z podwyższonej pozycji fotela.

 

 

Wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost to najlepszy dowód olbrzymich kompetencji inżynierów firmy Ford i naszych nieustannych prac nad rozwojem technologii. 

Ford EcoSport dysponuje systemami bezpieczeństwa zaprojektowanymi, aby chronić Ciebie, samochód oraz innych użytkowników drogi.
W Fordzie EcoSport bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

 

 

Kontakt:

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaż
tel. 601 526 731
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

Informacje ze strony:  http://www.ford.pl/